Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclameaza Jucatorul

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Serginios
Admin Secund^
Admin Secund^
Serginios


Numarul mesajelor : 682
Reputatie : 6
Data de inscriere : 02/06/2009
Varsta : 28
Localizare : Targu Mures

Reclameaza Jucatorul Empty
MesajSubiect: Reclameaza Jucatorul   Reclameaza Jucatorul Icon_minitimeVin Sept 04, 2009 2:17 pm

Aici reclamati jucatorul
La 2 abateri veti fi dat afara
Sus In jos
L0nd0n3zu
Moderator
Moderator
L0nd0n3zu


Numarul mesajelor : 179
Reputatie : 0
Data de inscriere : 03/09/2009
Varsta : 31

Reclameaza Jucatorul Empty
MesajSubiect: Re: Reclameaza Jucatorul   Reclameaza Jucatorul Icon_minitimeLun Sept 07, 2009 3:13 am

Mie nu mi se pare corect k Serginios sa se califica in grupa D la cupa world cup pt k nu are decat un meci k mine jukat ......... daca nu jukam nici eu k el at nu se califica , ar trebui pusa o regula cel care nu isi joaka toate meciurile ultimul loc pt k asa nu e corect ...... nu jukam nici eu k el si ma calificam eu ...... daca ii admin facetzi diferentze ? ........ PS : vreau sa isi dea si edy cu pararea
Sus In jos
Pankone* :)
Admin
Admin
Pankone* :)


Numarul mesajelor : 625
Reputatie : 5
Data de inscriere : 24/06/2009
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

Reclameaza Jucatorul Empty
MesajSubiect: Re: Reclameaza Jucatorul   Reclameaza Jucatorul Icon_minitimeLun Sept 07, 2009 3:40 am

L0nd0n3zu a scris:
Mie nu mi se pare corect k Serginios sa se califica in grupa D la cupa world cup pt k nu are decat un meci k mine jukat ......... daca nu jukam nici eu k el at nu se califica , ar trebui pusa o regula cel care nu isi joaka toate meciurile ultimul loc pt k asa nu e corect ...... nu jukam nici eu k el si ma calificam eu ...... daca ii admin facetzi diferentze ? ........ PS : vreau sa isi dea si edy cu pararea

da mane
te intelegem
da el are 3 puncte ...
iar tu ai 1 punct ...
el a jucat cu tine , ultimu meci al tau , si a castigat
deci stia ca tu ai un sigur punct si el 3 , de ce sa fi mai jucat ?
poate nici nu a mai avut timp si nu a mai jucat !
Sus In jos
http://fifagame10.4mywife.net/
Serginios
Admin Secund^
Admin Secund^
Serginios


Numarul mesajelor : 682
Reputatie : 6
Data de inscriere : 02/06/2009
Varsta : 28
Localizare : Targu Mures

Reclameaza Jucatorul Empty
MesajSubiect: Re: Reclameaza Jucatorul   Reclameaza Jucatorul Icon_minitimeLun Sept 07, 2009 12:58 pm

Pai mane stii ceva cand am intrebat mullti au spus mai inkol man...de aceea...si akum te ofitici ca is mai bun ca tn
Sus In jos
edy
Admin
Admin
edy


Numarul mesajelor : 1213
Reputatie : 16
Data de inscriere : 01/06/2009

Reclameaza Jucatorul Empty
MesajSubiect: Re: Reclameaza Jucatorul   Reclameaza Jucatorul Icon_minitimeLun Sept 07, 2009 1:23 pm

L0nd0n3zu a scris:
Mie nu mi se pare corect k Serginios sa se califica in grupa D la cupa world cup pt k nu are decat un meci k mine jukat ......... daca nu jukam nici eu k el at nu se califica , ar trebui pusa o regula cel care nu isi joaka toate meciurile ultimul loc pt k asa nu e corect ...... nu jukam nici eu k el si ma calificam eu ...... daca ii admin facetzi diferentze ? ........ PS : vreau sa isi dea si edy cu pararea

Ms ca ne-ai anuntat practic el se califica ca are 3 pct dar de azii vom face asa cine nu joaca toate meciurile nu se mai califica sa posteze 3-0 ca nu da de adversar cel putin
Sus In jos
http://fifagame10.4mywife.net
Serginios
Admin Secund^
Admin Secund^
Serginios


Numarul mesajelor : 682
Reputatie : 6
Data de inscriere : 02/06/2009
Varsta : 28
Localizare : Targu Mures

Reclameaza Jucatorul Empty
MesajSubiect: Re: Reclameaza Jucatorul   Reclameaza Jucatorul Icon_minitimeLun Sept 07, 2009 2:01 pm

Si eu cred ca acesta reclamatie a fost facuta prosteste pai nu sunt calificat Londonezule nu vezi ca scrie mare ACTUALIZARE.....Ar trebuie sa imi ceri niste scuze
Sus In jos
L0nd0n3zu
Moderator
Moderator
L0nd0n3zu


Numarul mesajelor : 179
Reputatie : 0
Data de inscriere : 03/09/2009
Varsta : 31

Reclameaza Jucatorul Empty
MesajSubiect: Re: Reclameaza Jucatorul   Reclameaza Jucatorul Icon_minitimeLun Sept 07, 2009 2:05 pm

edy a scris:
L0nd0n3zu a scris:
Mie nu mi se pare corect k Serginios sa se califica in grupa D la cupa world cup pt k nu are decat un meci k mine jukat ......... daca nu jukam nici eu k el at nu se califica , ar trebui pusa o regula cel care nu isi joaka toate meciurile ultimul loc pt k asa nu e corect ...... nu jukam nici eu k el si ma calificam eu ...... daca ii admin facetzi diferentze ? ........ PS : vreau sa isi dea si edy cu pararea

Ms ca ne-ai anuntat practic el se califica ca are 3 pct dar de azii vom face asa cine nu joaca toate meciurile nu se mai califica sa posteze 3-0 ca nu da de adversar cel putin
Nu ma oftik dar asa e corect , ma bukur k makar edy a intzeles !
Sus In jos
Pankone* :)
Admin
Admin
Pankone* :)


Numarul mesajelor : 625
Reputatie : 5
Data de inscriere : 24/06/2009
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

Reclameaza Jucatorul Empty
MesajSubiect: Re: Reclameaza Jucatorul   Reclameaza Jucatorul Icon_minitimeLun Sept 07, 2009 2:58 pm

SUBIECT INCHIS !
Sus In jos
http://fifagame10.4mywife.net/
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Reclameaza Jucatorul Empty
MesajSubiect: Re: Reclameaza Jucatorul   Reclameaza Jucatorul Icon_minitimeMar Sept 08, 2009 11:16 pm

AM IESIT NU SE POATE JUCA CU ASTIA "AI FOLOSIT Q+A , Q+W SI CASTIG CU 3-0 EEEE " PAAAAAA
Sus In jos
Pankone* :)
Admin
Admin
Pankone* :)


Numarul mesajelor : 625
Reputatie : 5
Data de inscriere : 24/06/2009
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

Reclameaza Jucatorul Empty
MesajSubiect: Re: Reclameaza Jucatorul   Reclameaza Jucatorul Icon_minitimeMar Sept 08, 2009 11:43 pm

Racer_e30 a scris:
AM IESIT NU SE POATE JUCA CU ASTIA "AI FOLOSIT Q+A , Q+W SI CASTIG CU 3-0 EEEE " PAAAAAA

despre cine e vorba ?
si nu mai scrie asa mare ...
Sus In jos
http://fifagame10.4mywife.net/
edy
Admin
Admin
edy


Numarul mesajelor : 1213
Reputatie : 16
Data de inscriere : 01/06/2009

Reclameaza Jucatorul Empty
MesajSubiect: Re: Reclameaza Jucatorul   Reclameaza Jucatorul Icon_minitimeMier Sept 09, 2009 1:07 pm

Racer_e30 a scris:
AM IESIT NU SE POATE JUCA CU ASTIA "AI FOLOSIT Q+A , Q+W SI CASTIG CU 3-0 EEEE " PAAAAAA

Racer BMW E30: ia dute ma in pula mea de bou si castiga meciu cu 10-0 in morti matii e bine ma 10-0 daca nu stii sa joki copil prost
Racer BMW E30: -injurarea adversarului pe mess duce la pierderea meciului cu 10-0
Richardo Redog: 10-0
Richardo Redog:
Racer BMW E30: suci pula pa
Richardo Redog:
dovada ptr 10-0;) injurarea adversarului duce la pierderea meciului cu 10-0;)

el este Pankone si tot el cere 3-0 va pierde toate meciurile din sezon si va primi un ultim avertisment si dupacea ban
Sus In jos
http://fifagame10.4mywife.net
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Reclameaza Jucatorul Empty
MesajSubiect: Re: Reclameaza Jucatorul   Reclameaza Jucatorul Icon_minitimeMier Sept 09, 2009 4:58 pm

edy a scris:
Racer_e30 a scris:
AM IESIT NU SE POATE JUCA CU ASTIA "AI FOLOSIT Q+A , Q+W SI CASTIG CU 3-0 EEEE " PAAAAAA

Racer BMW E30: ia dute ma in pula mea de bou si castiga meciu cu 10-0 in morti matii e bine ma 10-0 daca nu stii sa joki copil prost
Racer BMW E30: -injurarea adversarului pe mess duce la pierderea meciului cu 10-0
Richardo Redog: 10-0
Richardo Redog:
Racer BMW E30: suci pula pa
Richardo Redog:
dovada ptr 10-0;) injurarea adversarului duce la pierderea meciului cu 10-0;)

el este Pankone si tot el cere 3-0 va pierde toate meciurile din sezon si va primi un ultim avertisment si dupacea ban


EU NU CER 3-0 sau cum ai scris tu acolo, ai niste player ofticosi, da asta mereu cand ii conduc si iam injurat ca sa castige si ei, cu 10 - 0 ca data tot nu stiu si oricum parca era pe dovezi nu asa abureala nu?????????
Sus In jos
LeO^Messi
VIP
VIP
LeO^Messi


Numarul mesajelor : 108
Reputatie : 2
Data de inscriere : 12/09/2009
Varsta : 29
Localizare : Ceahlau

Reclameaza Jucatorul Empty
MesajSubiect: Re: Reclameaza Jucatorul   Reclameaza Jucatorul Icon_minitimeDum Sept 13, 2009 7:25 pm

Este unu in cupa SUd americana nu joaca nici un meci in grupa A este cu cruzeiro nush cum park Grasu_shacallu Shocked
Sus In jos
edy
Admin
Admin
edy


Numarul mesajelor : 1213
Reputatie : 16
Data de inscriere : 01/06/2009

Reclameaza Jucatorul Empty
MesajSubiect: Re: Reclameaza Jucatorul   Reclameaza Jucatorul Icon_minitimeLun Sept 14, 2009 2:06 pm

LeO^Messi a scris:
Este unu in cupa SUd americana nu joaca nici un meci in grupa A este cu cruzeiro nush cum park Grasu_shacallu Reclameaza Jucatorul 9789

trece 3-0 pt tine daca nu joaca:P
Sus In jos
http://fifagame10.4mywife.net
LeO^Messi
VIP
VIP
LeO^Messi


Numarul mesajelor : 108
Reputatie : 2
Data de inscriere : 12/09/2009
Varsta : 29
Localizare : Ceahlau

Reclameaza Jucatorul Empty
MesajSubiect: Re: Reclameaza Jucatorul   Reclameaza Jucatorul Icon_minitimeMar Sept 15, 2009 1:38 am

Avem o problema in LIGA 2 este unu CICA nare HOST pig pig si CICA SA BAG HAMACHI
da mie numi mege ce facem ?
Sus In jos
edy
Admin
Admin
edy


Numarul mesajelor : 1213
Reputatie : 16
Data de inscriere : 01/06/2009

Reclameaza Jucatorul Empty
MesajSubiect: Re: Reclameaza Jucatorul   Reclameaza Jucatorul Icon_minitimeMar Sept 15, 2009 12:22 pm

LeO^Messi a scris:
Avem o problema in LIGA 2 este unu CICA nare HOST Reclameaza Jucatorul Icon_porc Reclameaza Jucatorul Icon_porc si CICA SA BAG HAMACHI
da mie numi mege ce facem ?

pai nush treceti egal va intelegeti voi:P
Sus In jos
http://fifagame10.4mywife.net
LeO^Messi
VIP
VIP
LeO^Messi


Numarul mesajelor : 108
Reputatie : 2
Data de inscriere : 12/09/2009
Varsta : 29
Localizare : Ceahlau

Reclameaza Jucatorul Empty
MesajSubiect: Re: Reclameaza Jucatorul   Reclameaza Jucatorul Icon_minitimeMar Sept 15, 2009 8:32 pm

Si Inca ceva in cupa Change yo am WERDER nu fiorentina bounce bounce
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclameaza Jucatorul Empty
MesajSubiect: Re: Reclameaza Jucatorul   Reclameaza Jucatorul Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclameaza Jucatorul
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Jucatorul Preferat
» Ghiceste Jucatorul !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Cos de gunoi :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: